LEGO Super Mario – prawdziwa gratka dla wszystkich fanów!

LEGO Super Mario – prawdziwa gratka dla wszystkich fanów!

Daniel 7 lipca 2022

Niemal każdy na świecie kojarzy sympatycznego hydraulika Mario. Niebiesko-czerwony strój, nieduża czapka i ogromne wąsy to jego charakterystyczne cechy. W wielu przygodach towarzyszy mu jego wierny przyjaciel Luigi i nie zabraknie go również w serii LEGO Super Mario. Te klocki to prawdziwa frajda dla wszystkich fanów uroczego Mario. Dzięki nim można przenieść swój ukochany świat z gry do rzeczywistości i cieszyć się nim nawet wtedy, kiedy się nie gra. Piękne budowle, znane postacie i mnóstwo zabawy to tylko kilka z zalet tej kolekcji. 

LEGO Super Mario – w co warto się zaopatrzyć? 

LEGO Super Mario to absolutny hit dla każdego, kto kocha zarówno pierwsze produkcje z tymi kultowymi postaciami, jak i te nowsze odsłony. Tu wszyscy mogą znaleźć coś dla siebie, bo kolekcja jest naprawdę różnorodna. Można wybierać wśród mniejszych zestawów, które świetnie sprawdzają się na początek przygody z układaniem, jak wśród tych naprawdę dużych, które przekraczają 1000 elementów. Ciekawym wyborem będą na przykład:

– LEGO Super Mario, Sterowiec Bowsera 71391 wiek 8+
– LEGO Super Mario Przygody z Luigim 71387 wiek 6+
– LEGO Super Mario, klocki Nintendo Entertainment System 71374 wiek 18+
– Lego super mario do zabawy, Przygody z Mario 71360 wiek 6+
– LEGO Super Mario, Yoshi i dom Mario 71367 wiek 6+
– LEGO Super Mario, Pustynny Pokey 71363 wiek 6+
– LEGO Super Mario, Toad szuka skarbu 71368 wiek 8+

LEGO Super Mario 2022 – jakie nowości czekają na wszystkich fanów? 

LEGO Super Mario to prężnie rozwijająca się kolekcja, dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że także w tym roku pojawiło się wiele nowych zestawów. Z ich pomocą każde dziecko, jak i dorosły mogą odkrywać nowe zakamarki tego wyjątkowego świata. Nie zabraknie tu samochodów, laboratorium, nowych postaci i mnóstwa innych przygód. Na wszystkich czekają między innymi takie zestawy jak: 

– LEGO Super Mario, Cat Peach i lodowa wieża 71407 wiek 7+
– LEGO Super Mario, Przygody z Peach 71403 wiek 6+
– LEGO Super Mario, Big Spike i chmury 71409 wiek 7+
– LEGO Super Mario, Zabawa w straszonego w rezydencji Luigiego 71401 wiek 8+